Reakce na příspěvek

Původní příspěvek:
Dobrý den, jsem bývalý žák Vysokomýtské autoškoly Pavel Koukal. V této autoškole jsem žádal o přezkoušení k vrácení řp. Dostal jsem termín zkoušky a jednu hodinu kondiční jízdy, žádal jsem o další hodiny navíc, ale nebylo mi vyhověno, se, slovy, že nemá čas a pokud chci víc jízd mám si zaplatit celou autoškolu.
Přišel termín zkoušek, kde zkušební komisař ve Vysokém Mýtě Tomáš Vrátil, na kterého jsem neslyšel jediné dobré slovo, ve smyslu, že od zkoušek vyhazuje zbytečně. Nechtěl jsem tomu věřit, ale pomluvy, které kolují jsou pravdivé. Při závěrečné jízdě, jsem měl zaparkovat, zaparkoval jsem dobře, ale vyhodil mě za to, že se zadek auta dotkl větve křoví. Při druhé závěrečné zkoušce mě vyhodil za to, že jsem objížděl překážku, kde byla plná čára a tu jsem přejel. Takže moje přezkoušení skončilo dvěma vyhazovy za tyto, jak komisař řekl, hrubé přestupky. Přestoupil jsem do jiné autoškoly a podělil jsem se se zkušenostmi a bylo mi řečeno, že měsíčně v řádu desítek žáků přestupuje z Mýta jinam. Proto prosím o přezkoumání, jestli je pan Vrátil člověk na svém místě. Děkuji hezký den.


Reakce na příspěvek
Případné přílohy přetáhněte sem nebo klikněte zde pro výběr souboru.
Kontaktní údaje

Vyplňte prosím alespoň Vaše jméno a platnou e-mailovou adresu, abychom Vám mohli zaslat vyjádření. Tyto údaje slouží pouze pro interní potřebu a nebudou publikovány.