Původní příspěvek:
Dobrý den, syn dělá autoškolu. Když neudělal testy na poprvé, u kterých se měnil termín za dřívější, říkala jsem si, že byl ve stresu..... Ale když ani napodruhé to už bylo divný - doma většinou testy vždy plnil. Navíc syn je dost poctivý a vždy se ve škole na vše připravoval...... No neudělal je ani napotřetí takže jsem musela zaplatit další poplatek a dnes neudělal ani napočtvrté - nechápu to a už mi to přijde opravdu divné. Na druhý pokus na něj nevyšlo místo takže čekal až to udělají a pak je dělal sám a co toho se mu tam začala usazovat další skupina takže bez klidu, napotřetí mu to spadlo takže to musel dělat znovu...... Chci se zeptat je možné aby test někdo nějak ovlivňoval?? Už mi to přijde opravdu divné
Dobrý den, syn dělá autoškolu. Když neudělal testy na poprvé, u kterých se měnil termín za dřívější, říkala jsem si, že byl ve stresu..... Ale když ani napodruhé to už bylo divný - doma většinou testy vždy plnil. Navíc syn je dost poctivý a vždy se ve škole na vše připravoval...... No neudělal je ani napotřetí takže jsem musela zaplatit další poplatek a dnes neudělal ani napočtvrté - nechápu to a už mi to přijde opravdu divné. Na druhý pokus na něj nevyšlo místo takže čekal až to udělají a pak je dělal sám a co toho se mu tam začala usazovat další skupina takže bez klidu, napotřetí mu to spadlo takže to musel dělat znovu...... Chci se zeptat je možné aby test někdo nějak ovlivňoval?? Už mi to přijde opravdu divné
