Původní příspěvek:
Dobrý den, zajímá mne, zda když jsem držitelem řidičského oprávnění B a A1 (79) do 50ccm, které jsem obdržel s "béčkem" budu dělat při upgradu na A1 i teoretické testy nebo jen jízdy s komisařem? A budou mi tuto plnohodnotnou A1 uznávat i mimo státy EU, nebo potřebuji mezinárodní řídičák?
Děkuji za odpověď.
Šimon
Dobrý den, zajímá mne, zda když jsem držitelem řidičského oprávnění B a A1 (79) do 50ccm, které jsem obdržel s "béčkem" budu dělat při upgradu na A1 i teoretické testy nebo jen jízdy s komisařem? A budou mi tuto plnohodnotnou A1 uznávat i mimo státy EU, nebo potřebuji mezinárodní řídičák?
Děkuji za odpověď.
Šimon
