Reakce na příspěvek

Původní příspěvek:
Dobrý den, zajímá mne, zda když jsem držitelem řidičského oprávnění B a A1 (79) do 50ccm, které jsem obdržel s "béčkem" budu dělat při upgradu na A1 i teoretické testy nebo jen jízdy s komisařem? A budou mi tuto plnohodnotnou A1 uznávat i mimo státy EU, nebo potřebuji mezinárodní řídičák?

Děkuji za odpověď.

Šimon


Reakce na příspěvek
Případné přílohy přetáhněte sem nebo klikněte zde pro výběr souboru.
Kontaktní údaje

Vyplňte prosím alespoň Vaše jméno a platnou e-mailovou adresu, abychom Vám mohli zaslat vyjádření. Tyto údaje slouží pouze pro interní potřebu a nebudou publikovány.