Reakce na příspěvek

Původní příspěvek:
Dobrý den.
Prosím o radu. Dcera řádně nastoupila a absolovovala řádně všechny jízdy, ale podle několika uchazečů , kde je majitel autoškoly a zároveň i učitel není schopen žáky řádně naučit jízdy v provozu .Co se týká četnosti jízd, tak nestíhá jezdit se všemi ,protože je na to sám. Aby toho nebylo málo, tak komisař (již vyhlášený tím jak se chová při jízdě k absoloventům) nebudu zatím jmenovat si dělájí z opakovaných zkoušek byznys,neboť co vím a ověřovala jsem si ,tak všechny do jednoho vyhazuje a nikdo z absoloventů ještě neudělala závěrečné zkoušky na poprvé. Tudíž se domnívám ,že z toho mají opakované výdělky. Navíc když mělo dojít na závěrečné jízdy, tak majitel (učitel ) onemocněl a
tím pádem se čekalo ,kdy se budou moci dělat zkoušky Dotaz : má to vliv na to, že když do půl roku absolovent nestihne kvůli neúspěšnému opakování zkoušky dokončit v řádném termínu autoškolu. Mohu vznést námitku co týká prodloužení doby ukončení termínu ??
Děkuji .


Reakce na příspěvek
Kontaktní údaje

Vyplňte prosím alespoň Vaše jméno a platnou e-mailovou adresu, abychom Vám mohli zaslat vyjádření. Tyto údaje slouží pouze pro interní potřebu a nebudou publikovány.