Reakce na příspěvek

Původní příspěvek:
Dobrý den,
chtěl bych se prosím poradit jak řešit moji situaci. Zhruba na konci července jsem začal dělat autoškolu, autoškolu jsem vybral na základě referencí pár mých kamarádů a známých. Reference se ovšem lišily od reálu velkým způsobem.
Nyní mám již tři týdny po zkouškách a přemýšlím jak řešit mou situaci. Zkoušky byly jak by se dalo očekávat neúspěšné, ale to je nejmenší věc.
Co se týče autoškoly, asi to shrnu stručně, bodově.
-nejdříve jsem se podivil nad počtem hodin jízd, když to přepočtu bylo to zhruba asi dvanáct hodin (později jsem zjistil že legislativně jich je ustaveno asi 28?)
-chování instruktora naprosto neprofesionální, dva roky jsem učil na lyžích a snowboardu, a takové chování bych si ke klientům nikdy nedovolil, pochopím když se instruktor naštve když vám to nejde,ale od toho je autoškola aby se to člověk snad naučil... problém byl v tom, že už to sahalo do osobních urážek a vulgarit, pouze z jeho strany, já jsem to nějak přetrpěl
- do zkoušek mě automaticky přihlásil i když zjevně viděl že na praktickou ještě nemám (když počítám že ve městě jsme najezdili ani ne možná 3 hodiny...)
- šlo také vidět že proběhlo již i nějaké moje osobní hodnocení mezi inspektorem a instruktorem před samotnou zkouškou po zkoušce jsem byl nazván jako psychicky labilní člověk a že to ani už nemám zkoušet, ale že na opravu možná přijít můžu...podotýkám že po psychické stránce jsem zdravý, jinak bych asi nedostal lékařský posudek... Stres samozřejmě byl, ale na tom má bohužel vinu instruktor, který mě neustále během výukových jízd shazoval jak jsem nemožný a neměl snahu mi pomoct abych se nějakým způsobem zlepšil, z mojí strany trpělivost a snaha byly. Takže jsem nesmírně šťasten že jsem zadarmo dostal posudek o svém duševním zdraví a zároveň přispěl panu inspektorovi sedm stovek na pivo.
- vůbec při těchto zkouškách nikdo z absolventů této autoškoly neuspěl (4 lidé)
-po jízdách jsem nepodepisoval žádný deník, ani jsem neměl žádnou kartičku na evidenci jízd

Začal jsem se již poohlížet po jiné autoškole, kde bych mohl dojezdit jízdy, protože jezdit chci a chci to umět. Zmíněné autoškole jsem ještě "výuku" nezaplatil a vážně přemýšlím, že to ani neudělám.
Prosím tedy o radu jak se v této situaci zachovat, jak postupovat.
Děkuji s pozdravem a přáním hezkého dne Tomáš Orság


Reakce na příspěvek
Případné přílohy přetáhněte sem nebo klikněte zde pro výběr souboru.
Kontaktní údaje

Vyplňte prosím alespoň Vaše jméno a platnou e-mailovou adresu, abychom Vám mohli zaslat vyjádření. Tyto údaje slouží pouze pro interní potřebu a nebudou publikovány.