Reakce na příspěvek

Původní příspěvek:
Chtěla bych reklamovat kurz, celá autoškola (nyní stále nedoděláná) trvá již přes rok, zakoupila jsem ji jako výhodnou akční nabídku - nabídka ale byla klamavá, slibovali učebnice, jízdy navíc, úhradu poplatku magistrátu za zkoušku - vše z toho však pan majitel odmítá dodržet.
Když jsem panu majiteli volala nezvedá telefony, na sms neodpovídal, pouze vzkázal po lektorce, že to nebude řešit a že mi nic nedá.

Jízdy byli vždy zkrácené, paní lektorka si vyřizovala osobní záležitosti - chodila na poštu apod. Tento ztracený čas nebyl nikdy nahrazen.

Bylo velice těžké domluvit termín jízd, buď lektorka neměla neustále čas, jezdila pouze do nějakých 14/15 hodin, poté nikoliv. Když už byla hodina domluvena často ji i minutu předem zrušila.

Lektorka skoro při každé jízdě v autě kouřila, byla na mobilu, jedla, nevěnovala mi přílišnou pozornost.

Výuka byla nedostatečná - i přes mé prosby mě např. nikdy neučila parkovat.

Teoretické hodiny - ve zhruba polovině hodin se učebna zavřela, pan majitel nedal nikomu vědět, nechal nás tam všechny jezdit a zhruba 2 měsíce teoretické hodiny vůbec neprobíhali.

Všimla jsem si, že můj případ není první nespokojenost a dle recenzí pan majitel vždy reaguje stejně, nevrací peníze apod.

Nabídku kurzu zveřejněnou na jejich stránkách, kterou jsem zakoupila mám nafocenou, stejně tak komunikaci s paní lektorkou, kdy mi ruší jízdy nebo nereaguje.

Prosila bych o info, zda se s tímto dá něco dělat. Mockrát děkuji.


Reakce na příspěvek
Případné přílohy přetáhněte sem nebo klikněte zde pro výběr souboru.
Kontaktní údaje

Vyplňte prosím alespoň Vaše jméno a platnou e-mailovou adresu, abychom Vám mohli zaslat vyjádření. Tyto údaje slouží pouze pro interní potřebu a nebudou publikovány.