Reakce na příspěvek

Původní příspěvek:
Autoškola patří k těm levnějším, ale rozhodně nedoporučuji.

Zaplatil jsem na začátku srpna 2021 s očekáváním, že budu do tří měsíců na zkoušce.

První jízdu jsem měl ale až v polovině září a mezi jízdami byly mezery 2 i více týdnů, takže po 4 měsících jsem měl hotovu sotva polovinu předepsaných jízd. K praktické zkoušce jsem se dostal na konci února 2022. Trvalo to tedy 7 měsíců!

Instruktor byl často netrpělivý, nepříjemný a mluvil sprostě a to jak ke mně, tak i k ostatním účastníkům provozu. Často mi dupl na pedál nebo strhnul volant, z mého pohledu bezdůvodně. Chování instruktora mi na klidu a sebevědomí rozhodně nepřidalo. Podotýkám, že jsem v Anglii na provisional driving licence odjezdil v provozu přes 1000km.

Komunikace s autoškolou byla chaotická a na mizerné úrovni. Kancelář nebyla telefonicky dostupná ani v provozních hodinách. Majitel je podle mé zkušenosti nadutec, který na otázky odpovídá namyšleně a ironicky. Například brzy ráno v den zkoušky poslal SMS, že má komisař zpoždění a proto se zkouška koná v jiný čas. Čas uvedený v SMS byl ale dříve, než byla zkouška původně plánována. V telefonu, kde jsem se chtěl ujistit, jestli nedošlo k omylu, ze mě udělal hlupáka.

Praktickou zkoušku jsem po „výuce“ v této autoškole neudělal a proto musím autoškolu opakovat. Zkušenost s novou autoškolou je diametrálně odlišná. Mám teď naplánováno několik jízd dopředu a jezdím 2x týdně. Naprosto jiný lidský přístup.


Reakce na příspěvek
Případné přílohy přetáhněte sem nebo klikněte zde pro výběr souboru.
Kontaktní údaje

Vyplňte prosím alespoň Vaše jméno a platnou e-mailovou adresu, abychom Vám mohli zaslat vyjádření. Tyto údaje slouží pouze pro interní potřebu a nebudou publikovány.