Reakce na příspěvek

Původní příspěvek:
Dobrý den,

od ledna 2021 se pokouším o řidičák. Bohužel jsem musela kvůli trombóze na několik měsíců výcvik přerušit, na podzim jsem se k němu vrátila a na konci listopadu jsem měla první zkoušku. Teoretickou část jsem splnila na první pokus, praktickou jsem bohužel nesplnila. Další pokus jsem měla až v lednu, protože má autoškola neustále problém s volnými termíny, takže zase pauza a poté jsem pokazila i druhý pokus a o měsíc později i třetí. Jelikož jsem do kurzu a následně kondičních jízd kvůli všem těm pauzám dala už víc než dost peněz, zvažuji jako poslední možnost změnit autoškolu.

Chtěla bych se proto zeptat, jestli je při přechodu do jiné autoškoly v této fázi možné opakovat jen praktickou část a jestli existují nějaké lhůty, kdy nejdříve po dokončení této části bych mohla jít znovu na zkoušku a případně jestli je nějaká lhůta, kdy se celý postup "vynuluje" a budu muset začínat od začátku se vším?

Předem děkuji za odpověď.Reakce na příspěvek
Případné přílohy přetáhněte sem nebo klikněte zde pro výběr souboru.
Kontaktní údaje

Vyplňte prosím alespoň Vaše jméno a platnou e-mailovou adresu, abychom Vám mohli zaslat vyjádření. Tyto údaje slouží pouze pro interní potřebu a nebudou publikovány.