Reakce na příspěvek

Původní příspěvek:
Chodila jsem do autoškoly Flegel asi pár týdnů. Dvakrát jsem zažila psychické násilí ve formě zvýšenému hlasu ze strany paní Strakové a neprofesionalitě učitele Marka Frantíka. Důvod takové chování podle paní Strakové bylo moje neochota psát testy před každou hodinou jízdy a dodržovat pravidla autoškoly. Problém je v tom, že pokaždé jsem je psala ti testy. Ale nedostala jsem žádný odkaz nebo instrukce, co to jsou ti pravidla. Ohledně testů všechno bylo řečeno ústně a mimochodem. Když jsem požádala o ti pravidla, bylo mi řečeno "pracuju tady od roku 2008, a nikdy jsem nezažila takové věcí".
Moje práva jako spotřebitele jejích služby autoškoly byly porušeny, nikdo se mnou neprobral pravidla autoškoly do detailů, a žádné informace ohledně těchto pravidel na http://www.autoskolaflegel.cz nejsou.
Chovala jsem se slušně a žádala jsem paní Strakovou, aby na mě nezvyšovala hlas, na co ta začala se smát a usmívat se, že mám přízvuk. Tato škola diskriminuje jiné národnosti, nedodržuje podmínky profesionální komunikace s klienty a dostatečně neinformuji žáky o průběhu a vážnosti některých věci - v mém případě to jsou testy, které jsem dokonce i psala jak ode mě bylo požadováno od samého začátku.
Před takovým jejich chováním, jsem bohužel podepsala u nich přihlášku, kde takové pravidla nejsou.
Nemám bohužel žádné důkazy kvůli GDPR a velkému stresu během komunikaci s danou autoškolou.


Reakce na příspěvek
Případné přílohy přetáhněte sem nebo klikněte zde pro výběr souboru.
Kontaktní údaje

Vyplňte prosím alespoň Vaše jméno a platnou e-mailovou adresu, abychom Vám mohli zaslat vyjádření. Tyto údaje slouží pouze pro interní potřebu a nebudou publikovány.