Reakce na příspěvek

Původní příspěvek:
Dobrý den,
dcera kvůli Covidu se dostala ke zkouškám z jízd (B) 24.8. 2021 i když výcvik (28hod) dokončila už 8.5.2021. Do autoškoly se přihlásila 23.8.2020, zaplacením 90ti denního kurzu, jízdy začala v lednu 2021.

Neudělala první, ani druhou zkoušku v rozmezí 14 dní v hustém provozu ve špičce na Bohdalci v Praze. Předtím 8 hodin kondičních jízd před jednotl.zkouškama. Tvrdí, že nezvládá sledovat v hustém provozu značky, neboť si hlídá zpětná zrcátka, manuální řízení atd. Pokud vjede do neznámé (oblasti), pak udělá chybu, protože přehlédne značku.

Dotaz: 1. Je možné a doporučujete před posledním pokusem změnit autoškolu (přechod k jiné autoškole s jinou územní působností) někde za Prahu? Jaké jsou lhůty a podmínky? Postup?
2. Nebo musí i třetí a poslední pokus absolvovat v nynější autoškole a co se stane v případě neúspěchu i u této zkoušky. Je jasné, že i po tomto event.neúspěšném pokusu bychom uvažovali o přechodu k jiné autoškole. Jaké jsou lhůty a podmínky.
3. Jaký postup byste doporučil vy?


Reakce na příspěvek
Případné přílohy přetáhněte sem nebo klikněte zde pro výběr souboru.
Kontaktní údaje

Vyplňte prosím alespoň Vaše jméno a platnou e-mailovou adresu, abychom Vám mohli zaslat vyjádření. Tyto údaje slouží pouze pro interní potřebu a nebudou publikovány.