Reakce na příspěvek

Původní příspěvek:
Dobrý den,

mám takový dotaz. nastoupila jsem do autoškoly s tím, že si udělám řidičský průkaz na sk. A. Vím, že podle zákona, má být 13hodin po 45min.
Šla jsem tam s tím, že jsem nikdy na motorce neseděla, tudíž jsem byla úplný začátečník.
První dvě hodiny probíhaly tak, že mi učitel vše o motorce vysvětlil a pak jsme hned jeli do provozu a on seděl na motorce za mnou. Od třetí hodiny jsme jezdili na cvičišti, jenomže pan učitel mi vždy jen na začátku hodiny řekl, co mám jet a pak celých 45min jen seděl a koukal na mě beze slova a takto to pokračovalo celých 12 jízd, za které jsme projeli pouze část výcviku a to pomalý slalom, osmičku, vedení motorky, pomalá jízda rychlostí chůze. Zbývá mi jedna hodina do zkoušek a ještě jsme se vůbec nedostali k rychlým úkonům, které se také musejí dělat na zkouškách.
S učitelem nejsem domluvená, že bych si měla platit nějaké jízdy na víc a pokud vím, tak by mě o tom snad měl informovat, že mi to např. nejde a že musím mít více jízd nebo tak.

Chci se zeptat, jaké jsou povinnosti učitele v autoškole, co se týče průběhu celého výcviku?

Děkuji za odpověď.


Reakce na příspěvek
Případné přílohy přetáhněte sem nebo klikněte zde pro výběr souboru.
Kontaktní údaje

Vyplňte prosím alespoň Vaše jméno a platnou e-mailovou adresu, abychom Vám mohli zaslat vyjádření. Tyto údaje slouží pouze pro interní potřebu a nebudou publikovány.