Reakce na příspěvek

Původní příspěvek:
Dobrý den,
obracím se na Vás s velkou prosbou o radu. Dokončila jsem výcvik v autoškole + jsem si ještě dokoupila nějaké kondiční jízdy navíc. Zkoušky z jízd jsme měla 28.5.2021. Bohužel neúspěšně. A nebylo nás málo Nebyla to žádná tragédie, ale bezchybné to nebylo.
Ještě ten samý den jsme napsala e-mail do dané autoškly- žádost o opravný termín a jaké kroky mám proto udělat. Nikdo mi po jízdě totoiž nic neřekl. Po týdnu jsme dostala odpověď, že termíny na červen jsou obsazené novými žáky, kteří jdou ke zkouškám poprvé a ti musejí mít přednost.

Pokud bych někam odjížděla / odlétala, může se autoškola pokusit požádat na úřadě o přidělení mimořádného termínu.
Požádala jsem tedy o udělení mimořádného termínu a stále žádná odpověď.

Prosím o radu, jaká prává mají studenti a jaké povinnosti má autoškola vůči studentům, kteří žádají o druhý opravný termín z jízd? To jsou opravdu odsunuti na druhou kolej ti, kteří neudělají zkoušky na prvím termínu? Vůbec nevím, jaká mám práva a nikdo více mi nic nepoví. Stále jen čekám, ale nevím, na co mám právo. Měla jsme za to, že mám narok na udělení mimořádného termínu automaticky a né čekat, jestli se někdo ozve..
Děkuji mocReakce na příspěvek
Případné přílohy přetáhněte sem nebo klikněte zde pro výběr souboru.
Kontaktní údaje

Vyplňte prosím alespoň Vaše jméno a platnou e-mailovou adresu, abychom Vám mohli zaslat vyjádření. Tyto údaje slouží pouze pro interní potřebu a nebudou publikovány.