Reakce na příspěvek

Původní příspěvek:
Dobrý den, ráda bych se zorientovala v současné problematice omezení v nouzovém stavu, jelikož mi v momentální situaci hrozí propadnutí absolvovaného výcviku. Na podzim jsem absolvovala výcvik na motocykl A, ale bohužel jsem neuspěla u závěrečné praktické zkoušky. Tímto mi začala plynout lhůta 6 měsíců pro dokončení výcviku, která by měla končit 31.3.2021 (datum zkoušek 30.9.2020), předpokládám, že do tohoto termínu úřady zkoušky nevypisují, kvůli klimatickým podmínkám. Kvůli současné pandemii byl provoz autoškol opět přerušen a zase povolen - má autoškola informuje, že o dobu zavření autoškol, je tento termín prodloužen, tj. cca o měsíc. Nicméně je momentálně situace, kdy jsou autoškoly otevřené, ale úřad v Hradci Králové zkoušky po dobu nouzového neprovádí. Lze předpokládat, že se lhůta pro dokončení výcviku prodlouží i o dobu uzavření daného úřadu, nebo je toto vázáno pouze na uzavření provozoven autoškol ?
Při jarní vlně pandemie v loňském roce byl vydán metodický pokyn k 20.4.2020 s řešením konkrétních situací (https://www.hradeckralove.org/assets/File.ashx?id_org=4687&id_dokumenty=72438), ale je datován pouze pro toto období a na podzimní druhou vlnu nebyl nijak aktualizován. Děkuji vám za případné osvětlení situace.


Reakce na příspěvek
Případné přílohy přetáhněte sem nebo klikněte zde pro výběr souboru.
Kontaktní údaje

Vyplňte prosím alespoň Vaše jméno a platnou e-mailovou adresu, abychom Vám mohli zaslat vyjádření. Tyto údaje slouží pouze pro interní potřebu a nebudou publikovány.