Původní příspěvek:
Dobrý den, dnes jsem zjistila, že mi prochází občanka dříve, než jsem si myslela, o další sice zažádáno mám, ale zatím nevím termín zkoušek, tudíž nevím, zda ji stihnou vyřídit. Proto mám dotaz, zda se mohu u zkoušky prokázat pasem? Popř. mohu dojít na zkoušku v případě, že mám zažádáno s prošlým průkazem? Nebo musím požádat o jiný termín a počkat na průkaz? Nebo si ještě mohu zažádat o rychlostní vyřízení OP? Děkuji
Dobrý den, dnes jsem zjistila, že mi prochází občanka dříve, než jsem si myslela, o další sice zažádáno mám, ale zatím nevím termín zkoušek, tudíž nevím, zda ji stihnou vyřídit. Proto mám dotaz, zda se mohu u zkoušky prokázat pasem? Popř. mohu dojít na zkoušku v případě, že mám zažádáno s prošlým průkazem? Nebo musím požádat o jiný termín a počkat na průkaz? Nebo si ještě mohu zažádat o rychlostní vyřízení OP? Děkuji
