Reakce na příspěvek

Původní příspěvek:
Dobrý den, vnučka započala kurs, po 3. teoretické hodině, značky křiž. atd., zjistila, že toerte výuka probíha takto: zákl, vysvětlení a rozdělení značek ano , ostatní se naučte doma, učitel Kunsta přeskakuje z vlečení mot. vozidel, předjiždění, DN, a to jedné lekci d vyuč. hod. a hlavní slovo, k tomu se vrátím, k dalším u taky a hlavně si cvičtě testy.
Teorii jízdy a seznámení s vozidlem u první hodiny na cvičišti, kde obdržela v bodech na zvláštním tiskopise jednotlivé úkony, protože to prý zvládla tak vyjela do provozu. Učitel trvá na tom, aby se jezdila 2 vyuč. hodin, po jedné hodině, že to prý nejde, i když ví, že u druhé hodiny je již unavena a dělá spousty chyb. Podle slov učitele musí být výcvik ukončen zkouškou do dvou měsíců?? Připadá mně to tak, odjezdi co nejdřív, jestli se to naučíš nebo ne nám je jedno, ale pak si draze musíš dokoupit D výcvik, abys mohla uspět u zkoušky


Reakce na příspěvek
Případné přílohy přetáhněte sem nebo klikněte zde pro výběr souboru.
Kontaktní údaje

Vyplňte prosím alespoň Vaše jméno a platnou e-mailovou adresu, abychom Vám mohli zaslat vyjádření. Tyto údaje slouží pouze pro interní potřebu a nebudou publikovány.