Reakce na příspěvek

Původní příspěvek:
V prosinci jsem se zaregistrovala do autoškoly, po nějaké době jsem dostala termín na 2 hodiny trenažéru. Poté co jsem je absolvovala, se mi asi po 2 týdnech konečně ozval školitel ohledně domluvení prvního termínu na jízdu. Školitel byl kompetentní, ale byl velmi vytížený, několikrát jsem měla více než týdenní pauzu mezi jízdami, poté mi zrušil termín s tím, že je nemocný. Po 2 týdnech jsem zavolala do autoškoly, zda mi mohou přiřadit někoho jiného, protože tímto tempem není šance kurz dokončit do 3 měsíců. Dostala jsem nového instruktora a jiný vůz, instruktor byl dobrý, termíny měl brzké a konečně to začalo trochu odsýpat. Měla jsem dokonce i 2 jízdy za týden, často dvouhodinovky... Poté mi instruktor sdělil, že se na poradě rozhodli přeřadit mě k jejich novému kolegovi. S tímto pánem jsem jela několikrát, jeho styl výuky "čím víc řvu, tím víc to pochopí" mi nevyhovoval, zase se mi změnilo i auto. Opět plánování jízd tempem max 1 hodina týdně...
Autoškola mi ještě ke všemu naúčtovala 600 Kč za zrušenou jízdu. Z té jsem se omluvila, pravda ne celých 24 hodin předem (cca 13 hodin), nicméně autoškola inzeruje, že v balíčku, který jsem si zakoupila je i 1 neomluvený prostoj zdarma - sickday.
Kontaktovala jsem je tedy s tím, že uplynuly více jak 3 měsíce od mé registrace a tímto tempem by můj kurz měl trvat ještě minimálně 9 týdnů. Odpověděl mi přímo pan jednatel, velmi arogantně s tím, že učitele a auta může autoškola žákovi měnit jak chce a že jestli se mi to nelíbí ať změním autoškolu. Odepsala jsem, že jsem překvapená stylem jejich komunikace a že mi ale neodpověděl na to, co hodlá dělat s tím, že nedodržují to co inzerují. Koupila jsem si 3 měsíční kurz, ale bude mi trvat jako téměř o polovinu levnější kurz. Na to odpověděla sekretářka, že je mrzí, že jsem nespokojená, ale že nejsou schopni dostát termínům a tak odstupují od smlouvy a ať si přijdu pro vyúčtování (?) a dokumenty.

Moje otázka tedy je, můžu toto nějak reklamovat? Nelíbí se mi představa, že jim zůstane většina z ceny, když s jejich plněním jsem naprosto nespokojená. Kurz jsem nutně potřebovala dokončit právě do těch 3 měsíců, měla jsem na to vyhrazený čas, chodila jsem na jízdy klidně i v 7:30 ráno. Nelíbí se mi představa, že bych bez vlastního zavinění měla za získání řidičského průkazu platit peníze navíc. Můžete mi, prosím, poradit, jak mám postupovat?


Reakce na příspěvek
Případné přílohy přetáhněte sem nebo klikněte zde pro výběr souboru.
Kontaktní údaje

Vyplňte prosím alespoň Vaše jméno a platnou e-mailovou adresu, abychom Vám mohli zaslat vyjádření. Tyto údaje slouží pouze pro interní potřebu a nebudou publikovány.