Reakce na příspěvek

Původní příspěvek:
Jediné pozitivní co tato autoškola přinesla byla zábavná teorie,moc toho nedala, ale alespoň byla zábavná. Často zde však celými jmény vykládal o jednotlivých žácích nejen jejich chyby ale i osobní věci.
Plánování jízd mohlo údajně začít až po dvouměsíčním docházením na teorie-průběžně to údajně nejde. Čekací doba na jízdy otřesná, rozestupy mezi jízdy klidně dva měsíce, jelikož na nás p. Zrník údajně čas nemá a ani nechce, jak mi bylo několikrát řečeno. Sám se přiznává k tomu, že ho jeho práce nebaví a dělat ji nechce. Nikdy také nepřišel včas, vždy zpoždění alepoň o 10-15min, občas i 20min. Co vím, všichni mají stejnou zkušenost s plánováním jízd v této “autoškole”. Žádná přizpůsobivost, pokud jízdu odřeknete prý “se nemusíte ale dočkat ani”. Během hodin arogantní, hrubé, neprofesionální a v poslední řadě velmi neslušné chování. Několikrát na mě křičel sprostě a velmi ale velmi hrubě. Údajně je to bývalý voják, takže autoškolu stále neustále přirovnává k vojně.
P. Zrník neporadí a ani nepomůže, údajně máte vše znát (i na prvních jízdách), a pokud tomu tak není, najděte si v učebnici, protože on vám to vysvětlovat nehodlá. Velmi často a i bezdůvodně křičí, jen aby se očividně pouze uklidnil. Práce za volantem je pod velkým tlakem a stresem, maximální shození sebejistoty za volantem a pozitivní přístup k řízení. Setkala jsem se i s přístupem jiných žáků této autoškoly, že se rozhodli přestat, jelikož už nemají žádné sebevědomí a pokračovat již nechtějí a bojí se řídit. Poprvé když jsem jela po tmě, za silného deště na cestě mimo obec, kde je povolena rychlost 90km/h a já jela okolo 70-80km/h, jelikož jsem věděla že tímto úsekem, který je navíc s velmi ostrými zatáčkami, jsem nikdy nejela, jela jsem raději pomaleji. Na to mi bylo doslova řečeno “Proč jedete jak úplná kráva takto pomalu, jestli se vole můžu zeptat?”. Na moji odpověď že jsem tudy nikdy takto nejela, a ani nevím jak cesta zde vypadá, mi bylo řečeno že nemám odmlouvat a jet laskavě rychleji. Se strachem jsem jela 85km/h bez toho abych pořádně viděla na cestu, přičemž jemu se to zdálo úplně v pořádku. Takových to podobných příběhů mám minimálně 5 dalších.
Sexuální narážky a komentáře zde padly také několikrát.Také čas jízdy, každá jízdy vždy trvala jinak, jak se to p. Zrníkovi zrovna hodilo. Ne jednou se mi stalo, že dočkat se na něj trvalo i 20minut, které se mi nenávratně ztrhly (jako např. nakupování v obochodě, kde pracuje jeho známá a údajně byla velká fronta, i když nikdo nevycházel-zajímavé). A v neposlední řadě neefektivita jízd, u spoustu věcí mi řekl že mě to učit nebude a mám se to buďto s někým jiným naučit či podívat se na YouTube. O tom kolik mě toho “naučil”, se můžeme možná tak dohadovat. Nikdy mi např. nebylo pořádně vysvětleno: světla, jak se řadí/práce se spojkou, křižovatky, dálnice už vůbec, motor vozidla apod.
Velmi špatně “odvedená” práce.
Taktéž velké rozestupy mezi opakováním opravných jízd-měsíc opět nejezdit a pak jít ke zkouškám opravdu nepovažuji jako dobrý přístup. To, že se se všemi komisaři zná a jsou přátelé také něco vypovídá. K závěrečným zkouškám jsem také šla když jsem měla odježděno 24/28h, protože to prý nějak dám snad.
Velmi mě mrzí a překvapuje, jak někdo takový může stále bez problému fungovat, a vylévat si své komplexy na ostatních. Velmi mě tento přístup zarazil prosím o řádné prošetření této “autoškoly”.
VELMI NEDOPORUČUJU.


Reakce na příspěvek
Případné přílohy přetáhněte sem nebo klikněte zde pro výběr souboru.
Kontaktní údaje

Vyplňte prosím alespoň Vaše jméno a platnou e-mailovou adresu, abychom Vám mohli zaslat vyjádření. Tyto údaje slouží pouze pro interní potřebu a nebudou publikovány.