Reakce na příspěvek

Původní příspěvek:
Dobrý den, psala jsem vám asi před třemi týdny. Při poslední jízdě na motocyklu s učitelem, jsme spadly z motorky. Vyčíslená škoda opravářem byla asi 5400,- kč. Majitel autoškoly po mě chce půlku zaplatit, protože nemá motorky pojištěné, protože jsou staré. Řekla jsem mu, že to, že je nemá pojištěné není můj problém. A chtěla jsem po něm dokumenty umožňující přestup na jinou autoškolu, na to mi odpověděl, že pokud nezaplatím, nic mi nedá, a že jsem při nástupu podepisovala papír, kde jsem seznámena s tím, že vím o tom, že motorky nemá pojištěné, že musel platit výjezd sanitky...při pádu jsem si pohmoždila levé rameno. Co prosím mohu v téhle věci dělat? Děkuji za odpověď. Lietavová

Telefonicky jsem mluvila s Judr. ing. Horázným, ten mi vše vysvětlil, ale prosím o písemné stanovisko, abych mohla komunikovat s příslušnou autoškolou.


Reakce na příspěvek
Kontaktní údaje

Vyplňte prosím alespoň Vaše jméno a platnou e-mailovou adresu, abychom Vám mohli zaslat vyjádření. Tyto údaje slouží pouze pro interní potřebu a nebudou publikovány.