Nevhodný přístup učitelky autoskoly

Reagovat
Nevhodný přístup učitelky autoskoly

Dobrý den, je mi 66 roku. 6 roku jsem neřídila, a tak jsem se přihlásila na kondiční jízdy. Učitelka po mně vyžadovala absolutní pokoru. Nemohla jsem nic podotknout. Když jsem něco řekla, tak to bylo vždy špatně. Při jízdě pořád mluvila a to moc, roztrzite. Někdy to bylo mimo téma jizd. Nemohla jsem vše pobrat a některé informace mi ušly. Po dvou kond. hodinách jsem se doslova zhroutila. Napíšu Vám věty, které používala:
Měla jste si vybrat učitele muže, ten by byl na Vás hodný.
Nesedite mi.
Já již dovedla k úspěšným zkouškám 7000 žáků.
Měla byste se zklidnit.

Nesnesete kritiku, koneckonců já také ne.
Tak to byl výčet těch vět, které jsem si zapamatovala.

V průběhu jízdy mi pořád kecala do všeho. Sebrala mi veškeré sebevědomí. Je to přípustné chování? Děkuji za odpověď. Marcela Příhodová
Prosím, neuvadejte moje jméno při případném uvedení v poradně. DěkujiReakce

Dobrý den, přípustnost chování učitelů autoškoly není nikde popsána ani stanovena. Je to spíš o tom, co si nechají uchazeči líbit. Pokud se k Vám chovala učitelka popsaným způsobem hned od začátku, měla jste po první hodině výuku ukončit. V případě, že je učitelka zaměstnankyní, bylo by vhodné o jejím chování informovat vedení autoškoly. Pokud je majitelkou autoškoly, tak napsat Vaše zkušenosti do recenzí na tuto autoškolu. Je dobré i negativní zkušenosti sdělit ostatním možným zájemcům o řidičské oprávnění.