Nevrácené peníze

Reagovat
Nevrácené peníze

Dobrý den,

potřeboval bych se zeptat na termín vyplacení z autoškoly. dne 22.01.2022 skončila autoškola Helena Marie. Důvod ukončení stále neznám a bohužel je mi i jedno proč. Co mě přijde ale opravdu nehorázné je to , že dnes máme 09.03.2022 a stále peníze, které měly být vráceny, vráceny stále nejsou. Co se týká stížnosti- tak paní Marie nekomunikuje, když už odepíše tak pouze všeobecně typu- platby řeší nějaký správce?! Bohužel neznám číslo, email nic na toho údajného úředníka. Mohl bych se prosím tedy zeptat, jestli paní Helena Marie má ze zákona nějakou lhůtu/ dobu do kdy musí vrátit peníze žákům. Je otřesné, že tato osoba se obohacuje na lidech!!. Předem Vám děkuji za odpověď.

S přáním hezkého dne

Filip MalinaReakce

Vážený tazateli, doporučuji Vám obrátit se na nějakého advokáta v místě. Neznáme ani IČ autoškoly, abychom se mohli podívat do obchodního rejstříku, co tam o ní najdeme. Nejvíce se dovíte asi na úřadu, kde má registraci k provozování autoškoly a to je asi Magistrát Brno.
Z dotazů zde víme, že je Vás velké množství. Pokud se cítíte podveden, můžete se obrátit na policii s podezřením na trestný čin.