Dotaz k opravné zkoušce

Reagovat
Dotaz k opravné zkoušce

Dobrý den,

obracím se na vás s dotazem ohledně opravné zkoušky na traktor. Můj syn dělal na začátku září řidičské zkoušky na traktor v rámci Střední školy veterinární, mechanizace a služby....... České Budějovice. Testy udělal, ale v prvním termínu se mu nepodařilo složit praktickou část - jízdy. A od té doby, již nebylo možné zkoušku složit vzhledem k epidemiologické situaci.
Nyní, když je možné zkoušku opět složit, uběhlo 6 měsíců od první zkoušky. Je nějaká možnost, že by si zaplatil pouze nějaké jízdy a zkoušku znovu složil? Nebo stát neprodloužil lhůtu kompletně splněných zkoušek, přestože se zkoušky konat nemohly? A nebo musí absolvovat znovu celou autoškolu?

Děkuji předem za informaci.Reakce

Vážená tazatelko,
lhůta 6 měsíců je prodloužena o dobu po kterou nemohly být zkoušky vykonávány. A to jak z důvodů vládních omezení, tak i z omezení úřadů (např. karanténa komisařů).
Jelikož nemáme od Vás přesné datum první zkoušky Vašeho syna a ani nevíme, zda bylo omezení i ze strany zkušebních komisařů, tak nejsme schopni Vám sdělit, kdy tato prodloužená lhůta uplyne.