Temper issues

Reagovat
Temper issues

Vážený pane / paní,
Nejprve se omlouvám, jestli ten jazyk, použil jsem google translator, protože nemluvím česky. Jsem studentem typu B DL. A dnes odpoledne jsem během cvičné hodiny udělal chybu při řízení a učitel vybuchl křikem a pokračoval ve svém křiku několik minut. Tato náladová událost se během mých hodin s učitelem stále opakovala, ale dnes jsem se kvůli tomu rozhodl přestat.

S dnešním sezením jsem dokončil 26 hodin tréninku, ale problém s náladou je opravdu nesnesitelný. Musel jsem přestat, i když mi zbývají jen 2 hodiny.

Do školy jsem nastoupil předložením potřebných dokumentů a ústní dohody o celkové ceně 12 000 Kč. Zaplatil jsem 10 000 Kč. Dnes po incidentu jsem mu e-mailem oznámil, že mám potvrdit a zdokumentovat, že jsem skončil, a požádal o fakturu o mé platbě plus potvrzení o hodinách / kilometrech. Odpověděl, že poté, co zaplatím zbývajících 1143 Kč.

Oslovuji a zeptám se:
- jaká jsou moje práva v této situaci?
-Je možné přestoupit na jinou školu, zbývají jen 2 hodiny praxe?

Také jsem cizinec a nemluvím česky a tato škola je jednou z mála v Liberci, která poskytuje anglickou komunikaci, což bylo důvodem mé trpělivosti s tímto chováním. Mnoho dalších cizinců je uprostřed nebo mezitím končí s praxí, teoretickou třídu jsme zahájili s přibližně 7 studenty.

Máte nějaká doporučení pro další školy angličtiny v Liberci?

PS. Byl jsem opravdu rád, že jsem o této platformě našel.

s pozdravem


Přílohy:


Reakce

Vážený pane,
Vaše právo je kdykoli přestoupit do jiné autoškoly. Povinností původní autoškoly je vystavit Vám potvrzení o částečném absolvování výuky a výcviku.
Ano, můžete přestoupit i po 26 hodinách.
Doporučení konkrétně na Liberec nemáme.
Pokud jde o zaplacení částky 1143 kč není to zjevně nepřiměřené.