Autoškola prestala komunikovat

Reagovat
Autoškola prestala komunikovat

Dobrý den,

nastoupila jsem do autoškoly začátkem června je říjen a já mám teprve 4 jizdu za sebou a ještě k tomu ne celou, protože se opozdil a to jsem byla první v ten den na 8:00hod. Termín na jízdu jsem dostala pokazde po 2 týdnech tu poslední dokonce po měsíci od té doby nebylo možné se domluvit na další jízdu, tak jsem se rozhodla kurz u této autoškoly ukončit, protože abych měla možná 1 jizdu za měsíc mi nepřijde v pořádku. Píší už týden zprávy o ukončení kurzu a o vraceni penezí, vyzvednutí dokladu a převodky, jenze se nedostvam odpovedi, psala jsem zprávy ( smsky ) tak i e-mail stále nic, hlavně mě to brzdí už jsem davno mohla být v jiné autoskole, nevím jak mám tedy pokračovat ? Poprosila bych Vás o radu


Dekuji
Sandra MrazovaReakce

Vážený tazatelko,
mrzí nás Vaše situace a doporučujeme navštívit osobně kancelář autoškoly v době provozních hodin a vyžádat si vše potřebné pro změnu autoškoly. Pokud by zde nikdo nebyl k zastižení, tak zašlete doporučený dopis s požadavkem na:
* vystavení potvrzení o částečném absolvování výuky a výcviku,
* o vrácení žádosti o přijetí k výuce a výcviku,
* o vrácení lékařského posudku o zdravotní způsobilosti k řízení motorových vozidel,
* vrácení alikvotní částky nevyčerpaného školného.
Pokud by autoškola i tak nekomunikovala, tak můžete dát podnět na porušení zákona u příslušného úřadu obce s rozšířenou působností dle sídla autoškoly.
Dále Vám doporučujeme obrátit se na ČOI, jakožto úřadu dozírajícího nad ochranou spotřebitele.